Nowoczesne wnętrze

Nowoczesne wnętrze

Postprzez Marabelli » Wt mar 29, 2016 14:38

Może źle napisałem, nie mniej wpadł mi w ręce katalog dekoralu i zauważyłem tam farby włoskie inspiracje, chodzi mi o możliwość, że tak napiszę "malowania szczotką" co przekłada się na ciekawy wzór na ścianie.Niestety jak się dowiedziałem to farby te są już praktycznie wycofane ze sprzedaży, a co do spraw technicznych, to są one bardziej gęste od "zwykłych" akryli i "lateksów" więc nie ma opcji by uzyskać ten efekt zwykłą farbą. Stąd mój post, zdaję sobie sprawę, że bardziej może on się nadawać do tematów "domowych"nie mniej tu jest też w sumie i pies pogrzebany, bo raz - znacie miejsce, gdzie można by na pomorzu dostać te włoskie inspiracje? Bo "zwykłe" ściany mi się nie podobają... ewentualnie, nie wiem może jakieś inne pomysły?
Marabelli
 

Postprzez » Wt mar 29, 2016 14:38

 

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez Paweł » Cz kwi 14, 2016 20:27

Ja bym "włoskie" sobie odpuścił... najlepiej o tym jak to było popularne i jak się sprawuję, chyba mówi fakt, że producent to wycofuje... :D Dużo lepszym rozwiązaniem wydaje mi się "beton" Nie mniej twoje mieszkanie -twoja sprawa, jednak ja bym proponował ci jeszcze zanim cokolwiek zrobisz odwiedzenie http://luxinteriors.com.pl
Paweł
 

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez Wojtek » Wt kwi 19, 2016 19:03

Ja też uważam, że włoskie inspiracje to już przeżytek... nie mniej ja akurat mam położone coś co nazywa się Stuik Wenecki i u mnie sprawdza się to idealnie...
Wojtek
 

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez Lunak » Wt maja 10, 2016 16:18

Wojtek napisał(a):Ja też uważam, że włoskie inspiracje to już przeżytek... nie mniej ja akurat mam położone coś co nazywa się Stuik Wenecki i u mnie sprawdza się to idealnie...

Całkowicie się zgadzam, zresztą, gdyby włoskie inspiracje były tak popularne i co za tym idzie modne, to firma nie pozwoliłaby sobie chyba na rezygnację z produktu, który ciągnie sprzedaż, więc jest swoistym złotym jajkiem, w tym przypadku skoro sie z niego wycofali (wycofują) to chyba oznacza, że nadszedł kres tego produktu, a co do Lux Interiors o którym wspomina Wojtek, to wykonywali projekt u mojej kuzynki, która nie ma wielkiego mieszkania, bo raptem bodaj z 35 m kw. Kiedyś to była zagracona i nie funkcjonalna klitka, teraz oczywiście metrów w żaden sposób nie przybyło, nie mniej projekt wycisnął z mieszkania każdy użytkowy centymetr, a samo mieszkanie optycznie jest większe, no i oczywiście bardziej funkcjonalne...
Lunak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr sty 27, 2016 18:59

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez Jaran » Pt wrz 22, 2017 01:28

Moim zdaniem nie ma co się bawić w samodzielny dobór materiałów, w końcu jak chcesz aby wszystko było odpowiednio dopasowane i grało ze sobą, to należy odpowiednio połączyć wszystkie elementy wystroju. Dlatego nie żałuję. że wybrałem Lux Interiors i zleciłem im usługę kompleksową począwszy od projektu
Jaran
 

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez canto » So sie 14, 2021 11:07

Ostatnio udało mi się znaleźć świetny sklep z ogromnym asortymentem kompleksowego wyposażenia dla domu: https://sklepmo.pl/firm-pol-1591734665- ... Grass.html . W swojej ofercie posiadają wyposażenie łazienek, znajdziecie tam również oświetlenie, czy podłogi. Wszystko w dobrych cenach. Moim zdaniem opłaca się skorzystać z ichniejszej oferty.
canto
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pt gru 14, 2018 20:18

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez fretka21 » So maja 21, 2022 05:50

Na pewno też warto zastanowić się co z oświetleniem... Jakie u siebie zastosować, bo jest to też ważne... Odpowiednio dopasowane oświetlenie sprawi, że będzie w waszym domku panować przyjemny klimat, będziecie mieć zapewnioną też dobrą widoczność. Fajną opcją teraz są produkty ledowe, chociażby firma AKB Poland oferuje bardzo dobre taśmy, jak i profile led.
fretka21
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt mar 05, 2019 09:16

Re: Nowoczesne wnętrze

Postprzez Kiki » So wrz 23, 2023 16:33

Przed remontem nowoczesnego wnętrza koniecznie poczytajcie sobie, jakie są aktualnie trendy w malowaniu ścian. Taka wiedza może się Wam przydać - zwłaszcza, jeśli zależy Wam na tym, by aranżacja była nie tylko nowoczesna, ale również modna i "na topie" :)
Kiki
 
Posty: 44
Dołączył(a): N cze 20, 2021 10:31

Postprzez » So wrz 23, 2023 16:33

 


Powrót do Woj. pomorskie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron