Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Postprzez Weronika » Cz kwi 14, 2016 20:32

Jak w temacie, co sądzicie o tego rodzaju rozetach? https://luxinteriors.com.pl/sztukateria czy będą pasowały co pokoju który chcę urządzić jako biblioteczkę i taki pokój do relaksu (relaksu, a nie oglądania TV czy grania w gry przez dzieciaki - w tym pokoju nie przewiduje w ogóle TV...
Weronika
 

Postprzez » Cz kwi 14, 2016 20:32

 

Re: Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Postprzez Dorota » Wt kwi 19, 2016 19:09

Mi się tego rodzaju ozdoby bardzo podobają, nie mniej uważam, że samo pomieszczenie musi być odpowiednio duże i odpowiadać też pod względem smaku i wystroju też jakoś całość... nie wiem, nie wyobrażam sobie tego rodzaju dodatków np w kuchni urządzonej w mega nowoczesnej formie... ale salon i to ze stylowymi gustownymi meblami... to już jak najbardziej tak... zresztą z tego co wiem, to tam mają też projektantów wnętrz... :D
Dorota
 

Re: Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Postprzez Weronika » Wt kwi 19, 2016 19:17

A ten uśmieszek to ironia?
Weronika
 

Re: Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Postprzez Dorota » Wt kwi 19, 2016 19:18

Weronika napisał(a):A ten uśmieszek to ironia?

W żadnym przypadku... po prostu stwierdzenie faktu i aluzja chyba do najlepszego rozwiązania...
Dorota
 

Re: Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Postprzez Natasza » Pt wrz 22, 2017 01:18

Ja mieszkam co prawda w Sopocie, nie mniej Lux Interiors remontowało mieszkanie moich rodziców i napiszę otwarcie, że jak dojdzie do remontu u mnie to ani nie będę szukała żadnej innej firmy, ani tym bardziej nie będę się męczyła sama
Natasza
 

Re: Co sądzicie o tego rodzaju rozetach?

Postprzez olka786 » Cz gru 20, 2018 03:32

sadze ze beda sie nadawaly idealnie. sama mam podobne i sie sprawdzaja super.


Ostatnio przesunięty w górę Cz gru 20, 2018 03:32 przez: Anonymous.
olka786
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt mar 30, 2018 09:29

Postprzez » Cz gru 20, 2018 03:32

 


Powrót do Woj. zachodniopomorskie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron